Angielska podróż Jürgena Kloppa

2 lata temu Angielska podróż Jürgena Kloppa
fot. Borussia

Jürgen Klopp ma w tym tygodniu wybrać się w podróż do Anglii, by przeprowadzić rozmowy z włodarzami największych klubów Premier League.

Niemieckie media twierdzą, że były szkoleniowiec Borussii Dortmund poważnie bierze pod uwagę możliwość rozpoczęcia pracy w jednym z najsilniejszych zespołów występujących w Premier League. W tym celu w najbliższym czasie wybierze się na Wyspy Brytyjskie, by porozmawiać na ten temat z odpowiednimi ludźmi.

Niewykluczone, że jego następnym przystankiem będzie Liverpool - to właśnie ekipa „The Reds” jest najczęściej wymieniana w kontekście nowego pracodawcy Niemca. Związane jest to z niesatysfakcjonującym startem sezonu piłkarzy z Anfield Road pod wodzą Brendana Rodgersa. Inną opcją może być praca w Manchesterze City, gdzie również  obecne wyniki nie idą w parze z oczekiwaniami władz klubu.

Co ciekawe, „Bild” zaznacza, że podróż do Anglii nie musi koniecznie oznaczać rozpoczęcia pracy w jednym z tamtejszych zespołów. Jedna z teorii głosi, że Klopp powstrzymuje się od znalezienia nowej posady, gdyż liczy na to, że po sezonie z Bayernu Monachium odejdzie Pep Guardiola i to właśnie on zajmie jego miejsce na ławce „Bawarczyków”. ŹRÓDŁO
Sport Bild
TAGI: Jürgen Klopp Liverpool FC Manchester City FC Borussia Dortmund Bayern Monachium Trenerzy Anglia Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.005 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.