Bereszyński zagra w... Lidze Mistrzów?!

2 lata temu Bereszyński zagra w... Lidze Mistrzów?!
fot. Wikipedia

Bartosz Bereszyński ma szansę opuścić Legię i przenieść się do Grecji.

Jak informuje "Przegląd Sportowy", obrońcę warszawskiego klubu chce Olympiakos. Przedstawiciele z Pireusu prowadzą zaawansowane rozmowy z działaczami przy Łazienkowskiej, którzy zdają sobie sprawę, że najbliższe okno transferowe to być może ostatnia okazja do zarobienia pieniędzy. Kontrakt 23-latka wygasa bowiem z końcem obecnego sezonu, a więc piłkarz od stycznia będzie miał prawną możliwość negocjowania z potencjalnymi pracodawcami.

Grecy widzą w Polaku duże wzmocnienie zespołu, który ponownie obiecująco radzi sobie w Lidze Mistrzów. Choć Bereszyński w minionym sezonie nie przypominał zawodnika, nad którego potencjałem rozpisywano się tuż po odejściu z Lecha, w ostatnich tygodniach prezentuje coraz lepszą formą, zbierając pochwały ze strony ekspertów. Co najważniejsze, omijają go też kontuzje, które do niedawna były jego największym problemem.

To niepierwsza szansa bocznego defensora na zagraniczny transfer. W przeszłości chciała go Benfica, która skłonna była zaoferować dwa miliony euro, ale oba kluby nie dogadały się na końcowym etapie negocjacji.

ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Bartosz Bereszyński Polska Legia Warszawa
KOMENTARZE (
0
)
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0071 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.