TOP 10 najlepiej sprzedających się koszulek w Europie w tym sezonie

2 lata temu TOP 10 najlepiej sprzedających się koszulek w Europie w tym sezonie
fot. Manchester United FC

Ujawniono, które koszulki w tym sezonie sprzedają się najlepiej.

Pierwsza dwójka nie zaskakuje, bowiem liderem okazał się Leo Messi wyprzedzając Cristiano Ronaldo. Na dalszych lokatach można doszukiwać się niespodzianek, bowiem miejsce 3. i 4. okupują dwaj nowi gracze Manchesteru United, Memphis Depay oraz Bastian Schweinsteiger. W tym przypadku nie bez znaczenia była zapewne zmiana sponsora klubu. Niemniej dziwi fakt, że dwie największe gwiazdy Premier League - Eden Hazard oraz Sergio Agüero znajdują się na dalszych pozycjach.

W zestawieniu nie znalazło się natomiast miejsce dla żadnego z piłkarzy grającego na co dzień we Włoszech, Francji czy Niemczech. Nawet Zlatan Ibrahimović czy najlepsi zawodnicy Bayernu - z Robertem Lewandowskim - nie przyciągają takich tłumów do zakupu koszulek, jak zawodnicy występujący w Hiszpanii i Anglii. Serwis "kitbag", tworząc zestawienie, wziął bowiem pod lupę jedynie Stary Kontynent.

Zawodnicy, z nazwiskiem których koszulki sprzedają się najlepiej:

10. Philippe Coutinho
9. Alexis Sanchez
8. Sergio Agüero
7. Neymar
6. Wayne Rooney
5. Eden Hazard
4. Bastian Schweinsteiger
3. Memphis Depay
2. Cristiano Ronaldo
1. Leo Messi

ŹRÓDŁO
kitbag
TAGI: Memphis Depay Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Neymar Lionel Andrés Messi Bastian Schweinsteiger Eden Hazard Wayne Rooney Sergio Leonel Agüero del Castillo Alexis Alejandro Sánchez Sánchez Bruno Coutinho Martins
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.