Pięć najlepszych cytatów Kloppa z dzisiejszej konferencji

3 lata temu Pięć najlepszych cytatów Kloppa z dzisiejszej konferencji
fot. Liverpool FC

Przedstawiamy kilka błyskotliwych cytatów z konferencji prasowej Jürgena Kloppa.

Nowy menedżer "The Reds" znany jest z luźnego stylu i zabawnych wypowiedzi na konferencjach prasowych. Już na samym początku swojego pobytu w Anglii "Kloppo" przyciągnął uwagę mediów swoim spontanicznym zachowaniem i niebanalnymi odpowiedziami na konferencjach prasowych. Oto kilka cytatów z dziś:

Klopp o paparazzich: Staram się ułożyć swoje osobiste sprawy i znaleźć mieszkanie, ale paparazzi wiedzą o tym wcześniej niż ja.

Klopp o kontuzji Joe Gomeza: To wspaniały młody chłopak, jest świetnie zbudowany. Ale zerwał więzadło...

Klopp o swoim sobowtórze: Nie zauważyłem go. W Niemczech wiele osób wygląda podobnie jak ja. Zarost, śmieszna fryzura, okulary i wyglądasz jak ja!

Klopp o stylu gry Liverpoolu: Wszyscy zawodnicy będący w tym klubie mogą zagrać znakomity futbol. Dlatego właśnie oni tu teraz są. Musimy zagrać tak, jak sobie to wyobrażamy. Wiem, jak chcę zagrać. To tylko piłka nożna. Teraz musimy otworzyć nasze klatki piersiowe, biegać, walczyć i strzelać.

Klopp o posiłkach i Twitterze: Wczoraj byłem na obiedzie z dwójką moich asystentów. Każdy prosił mnie o zdjęcie, więc musiałem odmówić. Każde zdjęcie potem ląduje na Twitterze. Ten portal jest niezwykle popularny w Niemczech. Potem oni pomyślą sobie, że przyjechałem tu spędzać czas w restauracjach i barach!



ŹRÓDŁO
Goal
TAGI: Jürgen Klopp Liverpool FC Niemcy Anglia Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.