Oficjalnie: El Hamdaoui w AZ

3 lata temu Oficjalnie: El Hamdaoui w AZ
fot. Wikipedia

Mounir El Hamdaoui po pięcioletniej przerwie wraca do AZ Alkmaar.

Doświadczony napastnik od kilku tygodni trenował z holenderską drużyną po tym, jak rozstał się z Fiorentiną. Włodarze AZ byli skorzy podpisać z Marokańczykiem kontrakt, ale on czekał na oferty z innych klubów, gdzie mógłby zarobić większe pieniądze. Te się jednak nie pojawiały i ostatecznie El Hamdaoui uzgodnił z ekipą z AFAS Stadion warunki umowy, która będzie obowiązywała do zakończenia obecnych rozgrywek.

- Cieszymy się, że wzmocniliśmy nasz zespół Mounirem. W ostatnim czasie obserwowaliśmy go na treningach i pokazywał w nich chęć do gry. Liczymy na to, że jego determinacja, umiejętności techniczne i doświadczenie przyda się naszym młodym zawodnikom - powiedział Earnest Stewart, dyrektor sportowy drużyny z Alkmaar.

- To dobrze, że znów tu jestem. Od kilku tygodni pracowałem z zespołem i postanowiłem do niego dołączyć. W podjęciu takiej decyzji pomógł mi dobry kontakt z trenerem. Mam zamiar dać z siebie wszystko dla AZ i grać tutaj tak dobrze, jak to tylko możliwe. Jestem takim piłkarzem, który zawsze daje z siebie sto procent czy to na treningu, czy w meczu - dodał 31-latek.

El Hamdaoui w swojej karierze reprezentował już barwy "Kalmarów" w latach 2007-10. W tym czasie zdobył dla klubu 54 gole w 94 występach, a także wywalczył z nim mistrzostwo Holandii i sam został uznany najlepszym graczem sezonu 2008/09.

Marokańczyk poza pobytem w tej ekipie zaliczył również epizody w Tottenhamie, Derby County, Willem II, Ajaksie, Maladze oraz wcześniej wspomnianej Fiorentinie.TAGI: Oficjalnie Mounir El Hamdaoui AZ Alkmaar Maroko Holandia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.