Football Manager 2016: Tak wyglądałaby kariera Ronaldo w PSG? [FOTO]

3 lata temu Football Manager 2016: Tak wyglądałaby kariera Ronaldo w PSG? [FOTO]
fot. Wikipedia

Producenci Football Managera postanowili sprawdzić, jak Cristiano Ronaldo zaprezentowałby się po transferze do PSG.

13 listopada do sklepów trafi kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych gier sportowych na świecie. Z tej okazji twórcy FM-a, przeprowadzają różne akcje, mające na celu promowanie symulatora.

Jednym z ostatnich pomysłów osób odpowiedzialnych za grę było przetestowanie możliwości Cristiano Ronaldo w barwach Paris Saint-Germain. Dlaczego CR7 trafił właśnie do Paryża? Powód jest prosty: w ostatnich tygodniach pojawiło się sporo plotek sugerujących, że słynny Portugalczyk może zdecydować się na przenosiny do Francji.

Jakie były efekty eksperymentu? Na początku PSG straciło 153 miliony dolarów, bo właśnie taką kwotę latem 2015 roku (czasu gry), Francuzi zapłacili Realowi Madryt za ich asa. Portugalczyk nie miał problemu z wywalczeniem sobie miejsca w składzie klubu z Paryża. W trakcie sezonu najczęściej występował na lewym skrzydle. We wszystkich rozgrywkach zagrałł w 52 meczach, strzelając 33 razy i 10-krotnie asystując.

30-latek pomógł Paryżanom wywalczyć mistrzostwo Francji oraz zdobyć krajowy puchar, ale nie udało mu się wpłynąć na postawę PSG w Lidze Mistrzów. Klub zakończył występy w Europie już w ćwierćfinale, a jego pogromcą okazało się Atlético Madryt.

O tego typu "doświadczeniach" zawsze ciekawie się czyta, ale trudno powiedzieć czy mają one jakiekolwiek przełożenie na rzeczywistość. Prawdopodobnie nigdy się tego nie dowiemy... no chyba, że Cristiano Ronaldo rzeczywiście przeniesie się do stolicy Francji! Wówczas ambitny Portugalczyk, będzie miał okazję udowodnić, iż jego odpowiednik ze świata gry nie dorasta mu do pięt.

ŹRÓDŁO
Bleacher Report
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Real Madryt CF Paris Saint-Germain FC Portugalia Francja Hiszpania Football Manager 2016
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.