Dwa kluby w rozmowach w sprawie zatrudnienia Mourinho

2 lata temu Dwa kluby w rozmowach w sprawie zatrudnienia Mourinho
fot. uefa.com

José Mourinho raczej nie musi martwić się o swoją przyszłość, nawet jeśli straci swą posadę w Chelsea.

Na chwilę obecną mimo fatalnych wyników i coraz gorszej atmosfery w ekipie mistrzów Anglii, pozycja szkoleniowca wciąż wydaje się w miarę bezpieczna. Cierpliwość zarządu, który kilka tygodni temu udzielił mu publicznego poparcia, może się jednak skończyć i Portugalczyk znów pożegnałby się ze Stamford Bridge. W razie takiego scenariusza nie powinien się jednak martwić o swoją trenerską karierę, przynajmniej opierając się na medialnych doniesieniach.

Wczoraj opublikowana została informacja, że jeden z akcjonariuszy AS Monaco rzekomo skontaktował się z "The Special One" w wiadomej sprawie. Tymczasem dzisiaj pojawiają się kolejne dwie opcje. "ESPN" podaje bowiem, że w ostatnim czasie z przedstawicielami 52-letniego trenera kontaktowali się wysłannicy Interu oraz PSG.

Obie opcje są dość prawdopodobne, bowiem w Mediolanie doskonale pamiętają sukcesy Mourinho - przede wszystkim triumf w Lidze Mistrzów. Sam menadżer też wielokrotnie powtarzał, że chciałby jeszcze raz objąć właśnie ten konkrety włoski klub. We Francji z kolei niepewna jest przyszłość Laurenta Blanca, który rzekomo otrzymał ultimatum, że jeśli nie znajdzie się w najlepszej czwórce LM, pożegna się ze swym stanowiskiem.

ŹRÓDŁO
ESPN
TAGI: José Mourinho Chelsea FC Anglia Trenerzy Paris Saint-Germain FC Inter Mediolan Francja Włochy Portugalia
KOMENTARZE (
0
)
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0048 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.