Jeden kierunek mniej dla Falcao

2 lata temu Jeden kierunek mniej dla Falcao
fot. Wikipedia

Andre Villas-Boas zdementował plotki o przejściu Falcao do Zenitu Sankt Petersburg.

Były menedżer Chelsea przyznał, że jego klub w letnim oknie transferowym rozważał zakup kolumbijskiego napastnika, lecz obecnie nie ma mowy o jego wypożyczeniu. Były gracz Atlético Madryt nie może odnaleźć dawnej formy i po nieudanym sezonie w Manchesterze United również w Chelsea zaliczył słaby początek rozgrywek. Do tej pory zagrał on w dziesięciu meczach, w których raz udało mu się trafić do siatki.

- Nie rozmawiałem na jego temat z José Mourinho. On jest w Chelsea na wypożyczeniu z Monaco. Staraliśmy się sprowadzić go latem, ale na drodze stanęła zmiana przepisów. Nie możemy ściągnąć go tutaj ze względu na zasady dotyczące limitu obcokrajowców - stwierdził Villas-Boas.

W lipcu tego roku rosyjska federacja zmieniła przepisy dotyczące limitu graczy zagranicznych mogących występować na boisku w jednym czasie. Według nich, w polu może znajdować się nie więcej niż sześciu graczy spoza Federacji. W kadrze Zenitu jest obecnie ośmiu obcokrajowców. Dojście kolejnego zawodnika z zagranicy znacznie skomplikowałoby sytuację kadrową.ŹRÓDŁO
goal.com
TAGI: Radamel Falcao García Chelsea FC AS Monaco FC Zenit Sankt Petersburg Kolumbia Francja Rosja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0049 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.