Juventus po wschodzącą gwiazdę Primera División. Problemem będzie klauzula?

12 miesięcy temu Juventus po wschodzącą gwiazdę Primera División. Problemem będzie klauzula?
fot. Wikipedia

Iñaki Williams zaczął wzbudzać coraz większe zainteresowanie.

21-latek niecały rok temu debiutował w Primera División i mimo przebłysków, poprzedni sezon zakończył z zaledwie z jedną bramkę w 19 spotkaniach. Jednak w obecnych rozgrywkach napastnik imponuje skutecznością.

Przebojowy Bask gra bardzo efektownie, a dokładając do tego regularność zwrócił na siebie uwagę większych klubów. Najbardziej zainteresowany jest rzekomo Juventus, który skrupulatnie obserwuje rynek młodych zawodników, pasujący do rozpoczętego niedawno w Turynie projektu.

Młodzieżowego reprezentanta Hiszpanii, którego powołania przez Vicente Del Bosque oczekiwano na najbliższe listopadowe mecze, wycenia się na około 20 milionów euro. Problem polega jednak na tym, że klub z Bilbao nie tylko niechętnie sprzedaje swoich podopiecznych, ale także nie czyni tego tanio.

Dodatkowo w trakcie negocjacji jest nowy kontrakt dla Williamsa. Obecny obowiązuje do końca czerwca 2017 roku, a przyszły zwiąże go z klubem o kolejne trzy lata. Baskowie są na finiszu rozmów, a najistotniejsza sprawa to klauzula. Ta ma wynieść aż 50 milionów euro.

ŹRÓDŁO
Calciomercato.com, AS
TAGI: Iñaki Williams Dannis Hiszpania Athletic Bilbao Juventus FC Włochy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2016 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.