Lazio zainteresowane Brazylijczykiem

2 lata temu Lazio zainteresowane Brazylijczykiem
fot. Wikipedia

Obrońca Dnipro Dniepropetrowsk Douglas jest łączony z transferem do Lazio.

W ostatnim czasie coraz częściej spekuluje się o zakupie stopera przez włodarzy "Biancocelestich", a wszystko na skutek poważnej kontuzji podstawowego defensora Stefana de Vrija, który wypadł z gry do końca sezonu. Wydaje się, że to właśnie wzmocnienie tej pozycji będzie priorytetem w zimowym oknie transferowym. Poszukiwania idealnego kandydata trwają i co chwilę na jaw wychodzą coraz to nowe nazwiska. Wcześniej z ekipą ze Stadio Olympico łączeni byli m.in. Richárd Guzmics i Breno, a teraz do tej listy dołączył Douglas.

Brazylijczyk od 2013 roku broni barw Dnipro, a w bieżących rozgrywkach wystąpił w 17 spotkaniach. Informację o możliwych przenosinach do stolicy Włoch potwierdził agent zawodnika, Malkik Arutyunov:

- O transferze rozmawiałem z działaczami Lazio podczas spotkania Ligi Europy. Wypożyczenie nie wchodzi w grę, gdyż mój klient jest zainteresowany wyłącznie transferem definitywnym. Aby go zakontraktować, trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 7 milionów euro. Zobaczymy, kto złoży najkorzystniejszą ofertę. Do kolejnych rozmów ma dojść w styczniu.


ŹRÓDŁO
La Gazetta dello sport
TAGI: Douglas Silva Bacelar Dnipro Dniepropetrowsk Ukraina SS Lazio Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.013 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.