Mourinho wróci do Realu? Warunkiem odejście dwóch piłkarzy

rok temu Mourinho wróci do Realu? Warunkiem odejście dwóch piłkarzy
fot. Wikipedia

José Mourinho może objąć Real Madryt tylko po spełnieniu dwóch istotnych warunków.

Od razu po ogłoszeniu decyzji o zwolnieniu Portugalczyka z Chelsea pojawiły się spekulacje, że w najbliższym czasie ponownie obejmie on hiszpański zespół. Kibice "Królewskich" są niezadowoleni ze stylu gry drużyny prowadzonej przez Rafaela Beniteza i jej kiepskich wyników. Wielu z nich jest zwolennikami powrotu "Mou", pod którego wodzą madrycki klub zdobył ostatnie jak do tej pory mistrzostwo Hiszpanii.

Mourinho ma wciąż bardzo dobre relacje z prezydentem Realu Florentino Perezem. Kwestią, która może uniemożliwić ewentualne objęcie posady szkoleniowca na Santiago Bernabeu, jest obecność w drużynie dwóch piłkarzy, którzy pod koniec poprzedniej kadencji "The Special One" popadli z nim w konflikt. Są nimi Cristiano Ronaldo i Sergio Ramos.

Warunkiem podjęcia pracy przez Portugalczyka jest podobno odejście z zespołu dwóch nielubianych przez niego zawodników. Większe szanse na to ma Ronaldo, który od dłuższego czasu gigantyczną ofertą kusi Paris Saint-Germain. Bardziej skomplikowana jest sytuacja Ramosa, który podpisał latem nowy kontrakt i ma bardzo mocną pozycję w zespole.

ŹRÓDŁO
Sport
TAGI: José Mourinho Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Sergio Ramos García Real Madryt CF Chelsea FC Portugalia Hiszpania Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.