Kontuzja powstrzymała historyczny transfer Wengera

rok temu Kontuzja powstrzymała historyczny transfer Wengera
fot. Wikipedia

Saúl Ñíguez miał duże szanse na przeprowadzkę do Arsenalu.

"El Confidencial" poinformował dziś, że Arsenal przez kilka tygodni negocjował z Atlético transfer wspomnianego pomocnika i nawet osiągnięto wstępne porozumienie. 21-latek także wyraził zgodę na dołączenie do londyńskiego zespołu, ale ostatecznie w styczniu nie opuści Madrytu. Wszystko przez uraz Tiago, który w niedawnym meczu z Espanyolem złamał nogę. 

Diego Simeone ma teraz mniejsze pole manewru i nie zamierza oddawać Hiszpana, co zmusza Arsene'a Wengera do weryfikacji zimowych planów. Gdyby jednak nie dramat kontuzjowanego Portugalczyka, francuski menadżer przeprowadziłby po raz pierwszy w historii transfer piłkarza, którego agentem jest słynny Jorge Mendes.

Wspomniany przedstawiciel wielu gwiazd światowego futbolu umieszcza swoich klientów w wielu czołowych klubach świata, ale żaden nie miał jeszcze okazji przywdziać koszulki Arsenalu. Niedawno Wenger udzielił nawet wypowiedzi na temat portugalskiego menedżera, 

- Mendes żyje w dobrych relacjach z wieloma dyrektorami sportowymi i trenerami, ma swoje ulubione kluby. Robię to co jest dobre dla Arsenalu, w sposób legalny, nie dbając o biznesowe kontakty, ale jeśli uznałbym któregoś z jego zawodników za niezbędnego, na pewno chciałbym go sprowadzić - powiedział opiekun "Kanonierów" w jednym z październikowych wywiadów.

ŹRÓDŁO
El Confidencial
TAGI: Arsenal FC Saúl Ñíguez Esclapez Atlético Madryt Hiszpania Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2016 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.