JEDENASTE urodziny Transfery.info. Za nami niezły rok!

rok temu JEDENASTE urodziny Transfery.info. Za nami niezły rok!
fot. Wikipedia

To już. Dokładnie jedenaście lat temu powstał serwis internetowy "Transfery.info".

27 grudnia 2004 roku zarejestrowana została domena, a dwa dni później pojawiła się już strona, oczywiście bardzo okrojona. I po rosnącej popularności szybko się okazało, że potrzebna. Niedługo potem zaczęły się zgłaszać osoby chętne do pisania o transferach, a serwis z miesiąca na miesiąc mógł stawać się coraz większy. Aż do obecnej formy, gdy czyta nas ponad pięćset tysięcy użytkowników miesięcznie.

***

Sporo pomogła nam też oczywiście obecność w mediach społecznościowych, nasz profil na Facebooku obserwuje 137 tysięcy użytkowników, natomiast na Twitterze ponad 12 tysięcy. Powoli wkraczamy też w świat Instagrama, by jeszcze pełniej informować o piłce nożnej.

No właśnie. Piłce nożnej, nie tylko transferach. Staramy się wciąż rozbudowywać tematykę tekstów, mimo tego, że oczywiście "oczkiem w głowie" pozostaną tytułowe transfery.

Mamy świadomość błędów, ale staramy się je ograniczać. Oby w 2016 roku było ich zdecydowanie mniej niż w kończącym się 2015.

***

Cieszymy się oczywiście z kolejnych rekordów oglądalności. Tradycyjnie rekordowy okazał się lipiec, w którym 12,5 miliona odsłon przełożyło się na 750 tysięcy użytkowników unikalnych. Cały rok to już 15% więcej odsłon i 47% więcej użytkowników niż w 2014 roku. Z naszej perspektywy, całkiem imponująco! Ale liczymy, co tu kryć, na jeszcze więcej w przyszłości.

***

Dziękujemy za Waszą obecność, obiecujemy poprawę i mamy nadzieję, że będziecie z nami w dwunastym już roku istnienia.

Pozdrawiamy serdecznie!
ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Transfery.info Urodziny 11 lat
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.