Sprytni działacze Monaco. Wraca Falcao!

2 lata temu Sprytni działacze Monaco. Wraca Falcao!
fot. Wikipedia

Radamel Falcao wraca do Monaco.

Jak informuje "The Telegraph", Kolumbijczyk na początku tygodnia udał się do Księstwa i wziął udział we wtorkowym treningu. Wicemistrzowie Francji chcieli jednocześnie sprawdzić, w jakiej kondycji znajduje się napastnik i na tej podstawie zdecydować o jego powrocie. Opcją poważnie rozważaną przez działaczy z Ligue 1 pozostaje Columbus Crew, które, ze względu na początek sezonu w MLS, byłoby gotowe zabrać Falcao do siebie od marca. Przedtem zawodnik zostałby prawdopodobnie w lidze francuskiej.

Uważa się, że na skrócenie wypożyczenia przystała też Chelsea. W Londynie Falcao zawodził, w jedenastu występach ligowych zaliczając raptem jedno trafienie. Podobnie było w ubiegłej kampanii, kiedy Kolumbijczyk na podobnej zasadzie reprezentował barwy Manchesteru United. Wtedy w 26 grach ligowych trafił do siatki czterokrotnie.

Monaco podjęło zdecydowane kroki w tej sprawie, mając świadomość, że przesiadywanie Falcao na ławce niekorzystnie odbija się na jego wartości rynkowej, a to z kolei utrudni jego sprzedaż w letnim oknie.


ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Radamel Falcao García Chelsea FC Anglia AS Monaco Kolumbia Francja Columbus Crew Stany Zjednoczone
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0044 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.