Sceny w Turcji. Sędzia kopnięty przez kibica, mecz Süper Lig przerwany! [WIDEO]

Sceny w Turcji. Sędzia kopnięty przez kibica, mecz Süper Lig przerwany! [WIDEO] fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Źródło: Twitter

Mecz tureckiej Super Lig między Trabzonsporem a Fenerbahce przerwano po tym, jak jeden z arbitrów został zaatakowany przez kibica.

Problemy rozpoczęły się w 85. minucie, gdy zespół gości prowadził już 4-0 i był o krok od wywiezienia z Trabzonu trzech punktów.

Nagle na boisko zaczęli napływać fani gospodarzy. Chwilę potem jeden z nich zaatakował Volkana Bayarslana, sędziego stojącego za bramką, a przed interwencją ochrony zdążył go przewrócić i kopnąć. Główny arbiter, Bulent Yidrim, zarządził powrót obu drużyn do szatni, a następnie przerwał mecz.

Spotkania pomiędzy tymi zespołami zyskały w ostatnich latach na kontrowersji. Pamiętne jest chociażby starcie z 2014 roku, gdy mecz przerwano z powodu "niesfornych" kibiców.