Skandal w el. do Ligi Mistrzów. Piłkarz zagrał w koszulce... innego klubu

Skandal w el. do Ligi Mistrzów. Piłkarz zagrał w koszulce... innego klubu fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski

Andreas Ulmer stał się bohaterem bardzo niespotykanej sytuacji.

Wczoraj Red Bull Salzburg grał mecz z FK Liepāja w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów. Najważniejszą informacją nie było jednak wymęczone zwycięstwo gospodarzy (1:0), lecz koszulkowy skandal, który w mediach rozprzestrzenił się dopiero dzisiaj.

Wspomniany na wstępie 30-latek w przerwie spotkania zmienił trykot i na drugą połowę wybiegł w koszulce z logiem... RB Lipsk. Nie jest tajemnicą, że oba zespoły mają tego samego sponsora i identyczne barwy, jednak loga austriackiego i niemieckiego zespołu nieco się różnią.

Lewy obrońcą - który najprawdopodobniej zorientował się we wszystkim długo po ostatnim gwizdku sędziego - całą sytuację obrócił w żart. Możliwe jednak, że UEFA podejdzie do sprawy poważniej i wyciągnie konsekwencje.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Latający Kevin de Bruyne! Ekwilibrystyczny gol gwiazdy Manchesteru City [WIDEO] Latający Kevin de Bruyne! Ekwilibrystyczny gol gwiazdy Manchesteru City [WIDEO] „Tak, chcę zostać nowym trenerem Liverpoolu” „Tak, chcę zostać nowym trenerem Liverpoolu” Czterokrotny triumfator Ligi Mistrzów chce Grahama Pottera Czterokrotny triumfator Ligi Mistrzów chce Grahama Pottera Jarosław Niezgoda coraz bliżej nowego klubu?! Trenuje na pełnych obrotach Jarosław Niezgoda coraz bliżej nowego klubu?! Trenuje na pełnych obrotach Jarosław Królewski: Od tego zależy przyszłość trenera Jarosław Królewski: Od tego zależy przyszłość trenera Manchester City chce gwiazdę Premier League za ponad 100 milionów euro Manchester City chce gwiazdę Premier League za ponad 100 milionów euro Ważny zawodnik odejdzie z Lecha Poznań?! Ważny zawodnik odejdzie z Lecha Poznań?!