„Mourinho doskonale wie, na co mnie stać”

„Mourinho doskonale wie, na co mnie stać” fot. Transfery.info
Źródło: Goal.com

Michael Carrick nie zamierza dyskutować z decyzjami José Mourinho, który nie wystawia go w spotkaniach Premier League.

35-latek, który w tym sezonie nie zanotował jeszcze ani jednej minuty w lidze, w środę pokazał się z niezłej strony w spotkaniu Pucharu Ligi z Northampton. Anglik otworzył wynik meczu, a „Czerwone Diabły” wygrały go ostatecznie 3:1.

- W końcówce pierwszej połowy pozwoliliśmy im na zbyt wiele i z tego powodu mogliśmy być rozczarowani, ale już po przerwie udało się wykonać zadane - przyznał po spotkaniu 35-latek.

- Menedżer doskonale wie, na co mnie stać i nie zamierzam teraz zmieniać stylu gry. Czasami występujesz w meczu, czasami nie, tak już jest. Decyzję szkoleniowca trzeba przyjmować na spokojnie. Mamy niezły skład, jesteśmy prawdziwą drużyną. Razem wygrywamy, ale i przegrywamy. Dzisiaj odnieśliśmy niezły rezultat - powiedział 34-krotny reprezentant Anglii.