Ronaldo wspomina słynną bramkę. „Szkoda tylko, że zdobyłem ją dla Barcelony” [WIDEO]

2 lata temu Ronaldo wspomina słynną bramkę. „Szkoda tylko, że zdobyłem ją dla Barcelony” [WIDEO]
fot. Youtube

Ronaldo w rozmowie z "Movistar +" wspomina najpiękniejszą bramkę w swojej karierze.

Legendarny napastnik zasłynął z wielu fantastycznych i rozstrzygających goli, ale jeden jest szczególnie wspominany. Mowa o trafieniu sprzed 20 lat, który Brazylijczyk zanotował przeciwko SD Compostela.

Ronaldo rozgrywał wówczas swój pierwszy i ostatni sezon w barwach Barcelony, będąc jej niekwestionowaną gwiazdą.  Łącznie w katalońskich barwach wystąpił w 49 spotkaniach, zdobywając 47 bramek. Tak udanej kampanii pod względem indywidualnych osiągnięć nie miał już nigdy w karierze.

"Il Fenomeno" nieoczekiwanie przeniósł się jednak do Interu, a następnie do Realu. Dziś kojarzony jest właśnie z występami dla "Królewskich" i jak pokazują jego wypowiedzi, należy do zagorzałych Madridistas.

Zapytany o gola z października 1996 roku określa go mianem najładniejszego i najtrudniejszego. Wówczas bowiem przejął piłkę na połowie boiska i ośmieszając rywali wykonał samotny rajd na bramkę zakończony trafieniem. Ronaldo podkreślił jednak, że żałuje jednego - bycia wówczas piłkarzem Barcelony, a nie Realu.

- To był piękny gol, ale prawda jest tak, że wolałbym go zdobyć dla Realu. Szkoda, że nie byłem w Madrycie, gdy tego dokonałem.

- To najpiękniejsza i najtrudniej zdobyta bramka w mojej karierze. ŹRÓDŁO
Movistar+
TAGI: Ronaldo Brazylia Real Madryt CF Hiszpania FC Barcelona
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0064 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.