„James potrzebuje więcej uczucia”

2 miesiące temu „James potrzebuje więcej uczucia”
fot. Wikipedia

Roberto Carlos uważa, że James Rodríguez potrzebuje więcej zrozumienia i uwagi, aby udowodnić swoją klasę w Realu Madryt.

Kolumbijczyk nie przeżywa obecnie najlepszych chwil w Realu Madryt i z tego powodu jest łączony z przenosinami do innych czołowych europejskich zespołów.

25-letni pomocnik w trwających rozgrywkach wystąpił w dziesięciu spotkaniach „Królewskich” (tylko połowa w podstawowym składzie), w których zdobył jednego gola oraz zanotował siedem asyst, z czego cztery w jednym meczu Copa del Rey.

Roberto Carlos martwi się o formę Jamesa Rodrígueza i jednocześnie nie należy do grona osób, które chciałyby się go pozbyć. Ponadto Brazylijczyk uważa, że reprezentant „Los Cafeteros” nadal jest w stanie udowodnić swoją klasę i przydatność dla zespołu, jeśli poświęci mu się więcej uwagi i zrozumienia.

- Jeśli z Jamesem byłoby aż tak źle, jak niektórzy mówią, to nie byłby kapitanem reprezentacji Kolumbii. Ludzie mogą dyskutować o tym, co zrobił, ale on gra dla najlepszej drużyny na świecie - powiedziała legenda Realu Madryt.

- On potrzebuje więcej uczucia. Obserwowałem go przez jakiś czas i widzę, że on myśli o tym, co powinien poprawić. James musi sobie zaufać, bo jest fenomenalnym zawodnikiem. Czasami Zidane potrzebuje go, czasami Isco. To są jego decyzje, ale z tego, co widziałem na treningach radzi sobie bardzo dobrze - dodał Roberto Carlos.

ŹRÓDŁO
beIN Sport
TAGI: James David Rodríguez Rubio Kolumbia Real Madryt CF Hiszpania Roberto Carlos Brazylia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2016 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.