Ten to ma głowę. Hazard strzelił hat-tricka, będąc... na „bombie”

2 lata temu Ten to ma głowę. Hazard strzelił hat-tricka, będąc... na „bombie”
fot. Ben Sutherland - Flickr

Było w ostatnim czasie sporo doniesień o piłkarzach złapanych na „podwójnym gazie” za kierownicą, ale o zawodnikach błyszczących na murawie pod wpływem alkoholu - nie. Zmienił to Rio Mavuba.

Kapitan Lille postanowił zdradzić pewną historię, która wydarzyła się pod koniec sezonu 2012/2013. W roli głównej Eden Hazard, który chwilę później przenosił się z „Les Dogues” do Chelsea.

- Byliśmy już pewni zajęcia trzeciego miejsca w tabeli na koniec sezonu. Spotkanie z Nancy, które odbywało się następnego dnia, było ostatnim Hazarda w barwach Lille i z tej okazji chciał zorganizować coś małego. Postanowiliśmy się troszeczkę napić, co ostatecznie nieco się przeciągnęło. Koniec końców, następnego dnia Eden był jeszcze pijany - przyznał Mavuba, dodając:

- Wieczorem wyszedł na 30 minut spotkania i... ustrzelił hat-tricka. Facet nie spał przez całą noc, ciągle pijąc i władował Nancy trzy bramki. Po ostatnim gwizdku doszło do nas, że to naprawdę wielki gość - powiedział Francuz.

Hazard zakończył tamten sezon z 20 ligowymi trafieniami na koncie. Hat-trick z Nancy był jedynym, jaki zanotował w całych rozgrywkach...  ŹRÓDŁO
Goal.com
TAGI: Eden Michael Hazard Anglia Belgia Francja Lille OSC
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0143 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.