Oficjalnie: Transfer Téveza. Największe zarobki na świecie!

2 lata temu Oficjalnie: Transfer Téveza. Największe zarobki na świecie!
fot. Boca Juniors [Twitter]

Transfer Carlosa Téveza do Shanghai Shenhua został oficjalnie potwierdzony.

O przenosinach Argentyńczyka z Boca Juniors do Chin mówiło się od dawna. W zasadzie od kilku tygodni transfer był już uzgodniony i brakowało tylko oficjalnego potwierdzenia. Teraz stał się faktem.


Jakiś czas temu Tévez wszem i wobec ogłaszał, że na pewno pozostanie do końca kariery w ojczyźnie. Nie ma jednak co ukrywać, że warunkom, jakie zaproponowali mu Chińczycy, byłoby się w stanie oprzeć niewielu piłkarzy na świecie. Kibice Boca nie mają jednak do niego wielkich pretensji. „Powodzenia Carlitos”, „Zawsze będziesz w naszych sercach” - można przeczytać w sieci.

Dzięki przeprowadzce do Chin Argentyńczyk stanie się najlepiej zarabiającym zawodnikiem na świecie. 32-latek będzie zarabiał 37 milionów euro rocznie, co daje tygodniówkę na poziomie 730 tysięcy europejskiej waluty. Boca otrzyma za niego 11 milionów euro.

Tévez ma pomóc doprowadzić ekipę z Szanghaju na szczyt chińskiej ekstraklasy. W poprzednim sezonie drużyna zajęła w niej czwarte miejsce. Z kolei Argentyńczyk w trwających rozgrywkach strzelił dla Boca pięć goli w 11 spotkaniach ligowych. ŹRÓDŁO
Shanghai Shenhua
TAGI: Oficjalnie Chiny Carlos Alberto Tévez Boca Juniors Buenos Aires Shanghai Shenhua Argentyna
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0144 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.