„W Barcelonie nigdy nie otrzymałem swojej szansy”

rok temu „W Barcelonie nigdy nie otrzymałem swojej szansy”
fot. Wikipedia

Adama Traoré jest rozżalony, że nigdy nie dostał swej szansy w Barcelonie.

20-latek swego czasu uchodził za jeden z największych talentów znajdujących się w La Masii, czyli słynnej szkółce katalońskiego klubu. Przed rokiem opuścił jednak Camp Nou po 11 latach, przenosząc się do Aston Villi. 

Młodzieżowy reprezentant Hiszpanii w Birmingham nie zachwycał. Zagrał w zaledwie kilkunastu spotkaniach, a jego ekipa spadła z ligi. Latem zgłosiło się po niego Middlesbrough, dzięki czemu skrzydłowy wciąż ma możliwość występowania w Premier League.

W obecnej kampanii piłkarz dwanaście razy wybiegał na boisko, ale nie strzelił ani jednego gola. Przy żadnym też nie asystował. Chociaż tym samym nie daje w Barcelonie podstaw do poczucia popełnienia błędu, czuje się jednak niesprawiedliwie potraktowany przez swój były klub.

- Nie opuściłem Barcelony zadowolony. Odszedłem, bo nie dano mi szansy. Gdybym ją otrzymał i zawiódł, wiedziałbym przynajmniej, czego mi zabrakło.

- Kazali mi zostać w drużynie rezerw, mimo że spędziłem tam dwa ostatnie lata. Moje ambicje mi jednak na to nie pozwalały. 

- Chciałbym kiedyś otrzymać wyjaśnienie, dlaczego nie dano mi okazji, by wszystkich przekonać.ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: Adama Traoré Diarra FC Barcelona Hiszpania Middlesbrough FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0054 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.