„Chciałbym wrócić do Boca Juniors”

2 lata temu „Chciałbym wrócić do Boca Juniors”
fot. Wikipedia

Diego Perotti zapowiedział, że wciąż pamięta o Boca Juniors, w której się wychował i zamierza wrócić do Argentyny.

28-latek występował w młodzieżowych drużynach "Xeneizes", lecz przed debiutem w pierwszej drużynie przeniósł się do Deportivo Morón. Od 2007 roku gra w Europie, ale dwa lata temu zdołał zagrać kilka spotkań w barwach ukochanego klubu, kiedy był tam wypożyczony. Teraz, będąc zawodnikiem Romy, snuje plany o ponownej grze dla Boca.

- Oczywiście, że chciałbym wrócić do Argentyny. Jeśli Boca Juniors mnie zechce, to z chęcią zjednoczę się ponownie z tą koszulką, ponieważ zawsze byłem ich kibicem. Teraz jednak cieszę się z czasu, który spędzam w Romie. Mam też nadzieję, że uda mi się wrócić do reprezentacji. Wiem, że jest tam wielu świetnych graczy, ale rozmawiałem z Bauzą i stwierdził, że mnie obserwuje - powiedział Perotti w rozmowie z "Super Mitre".

Podobne deklaracje o powrocie do Boca składał niegdyś Carlos Tévez. W 2015 roku "Carlitos" stwierdził, że chce zakończyć karierę na La Bombonera, a jego klub, Juventus, nie stawiał mu wtedy większych przeszkód. Napastnik nie zawiesi jednak butów na kołku będąc piłkarzem Boca, a przynajmniej nie teraz. Przenosząc się do Chin został najlepiej opłacanym piłkarzem świata, ale Perotti rozumie decyzję rodaka.

- Nie sądzę, że jest tylko najemnikiem. Niedawno wrócił do swoich ludzi. Jeśli chciał ponownej zmiany otoczenia, to z pewnością miał jakiś powód.ŹRÓDŁO
Super Mitre
TAGI: Diego Perotti Carlos Alberto Tévez AS Roma Boca Juniors Buenos Aires Włochy Argentyna
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0159 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.