Pastore na wylocie z PSG? Spore zainteresowanie!

2 lata temu Pastore na wylocie z PSG? Spore zainteresowanie!

Paris Saint-Germain może rozważyć rozstanie z Javierem Pastore.

Argentyńczyk nie będzie mógł zaliczyć 2016 roku do udanych. Pomocnik zmagał się z wieloma kontuzjami, które wykluczyły go łącznie z 32 spotkań paryżan. Zarówno klub jak i sam Pastore uważają, że dobrym rozwiązaniem mogłoby być rozstanie. Wciąż nie wiadomo jednak, gdzie piłkarz mógłby kontynuować swoją karierę oraz na jakich zasadach.

"Calcio Mercato" podaje, że zawodnik wzbudza zainteresowanie w Chinach, gdzie 27-latek mógłby dołączyć do gwiazd, które w ostatnim czasie wybrały się na Daleki Wschód dla wielkich pieniędzy. Z agentem piłkarza kontaktowało się już kilka tamtejszych klubów, ale wciąż bardziej prawdopodobną opcją jest pozostanie zawodnika w Europie.

Chętna na sprowadzenie piłkarza była Chelsea, lecz na straconej pozycji nie są także włoskie zespoły - Milan oraz Roma. Pastore dobrze wspomina czas spędzony w Palermo i z chęcią wróciłby do Serie A. Problemem są jednak jego zarobki w wysokości dziewięciu milionów euro rocznie. Pomocnik nie zamierza rezygnować ze swojej pensji, dlatego kluby z Italii planują wynegocjować odpowiednie warunki wypożyczenia.ŹRÓDŁO
Calcio Mercato
TAGI: Javier Pastore Paris Saint-Germain FC AC Milan AS Roma Argentyna Włochy Francja
Zobacz również
Nowy rozgrywający Milanu
2 dni temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0157 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.