Riquelme: To NAJWIĘKSZY klub na świecie. Dał mi więcej niż sobie zasłużyłem

2 lata temu Riquelme: To NAJWIĘKSZY klub na świecie. Dał mi więcej niż sobie zasłużyłem
fot. Argentinos Juniors Buenos Aires

Juan Román Riquelme w samych superlatywach wypowiedział się o Boca Juniors, gdzie spędził większą część swojej kariery.

38-latek, który - oprócz Boca - przez lata reprezentował barwy Barcelony czy Villarrealu, od początku 2015 roku jest na piłkarskiej emeryturze. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy media parokrotnie anonsowały jego powrót na murawę, ale póki co, nic takiego nie miało miejsca.

- Występowałem w Barcelonie, ale to Boca jest dla mnie największym klubem na świecie. On dał mi wszystko. Dał mi więcej niż na to zasługiwałem. Kocham ten klub i to dzięki niemu byłem na boisku takim, a nie innym Riquelme. Gra w tym zespole sprawiała, że byłem szczęśliwy - przyznał kreatywny pomocnik.

Były reprezentant Argentyny występował w drużynie z Buenos Aires zarówno na początku swojej kariery, jak i już po zakończeniu przygody w Europie. Trzykrotnie sięgnął z nią po Copa Libertadores. - Gra dla tutejszych fanów była wyjątkowa. Na dobrą sprawę nigdy nie chciałem stąd odchodzić - powiedział Riquelme, komentując również elektryzujący wszystkich transfer Carlosa  Téveza z Boca do Shanghai Shenhua:

- On wydawał się niezastąpiony. Mój syn Agustín chciał go oglądać w barwach naszej drużyny jak najdłużej. Każdy jednak decyduje o swoim losie i mam nadzieję, że Carlos będzie cieszył się z gry w Chinach.  ŹRÓDŁO
ole.com.ar
TAGI: Boca Juniors Buenos Aires Carlos Alberto Tévez Argentyna Juan Román Riquelme
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0177 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.