Niespodziewany następca Enrique?!

2 lata temu Niespodziewany następca Enrique?!

Ronald Koeman jest jednym z głównych faworytów do objęcia posady szkoleniowca Barcelony po odejściu Luisa Enrique - informuje telewizja „SportItalia”.

Włodarze „Dumy Katalonii” są coraz bardziej zniecierpliwieni opieszałością Luisa Enrique, który wciąż nie podjął ostatecznej decyzji w sprawie przedłużenia wygasającego wraz z końcem tego sezonu kontraktu z klubem. Z tego też powodu przedstawiciele zespołu zaczęli rozglądać się za potencjalnym następcą hiszpańskiego trenera.

Zdaniem dziennikarzy „SportItalia”, jednym z pierwszych szkoleniowców, z którym kontaktowała się Barcelona jest Ronald Koeman. Menadżer Evertonu nigdy nie ukrywał, że praca w roli głównego sternika ekipy z Camp Nopu jest jego marzeniem.

Holender bez wątpienia jest jedną z legend „Dumy Katalonii” oraz członkiem słynnej drużyny, która na początku lat 90-tych zdominowała krajowe i europejskie rozgrywki, sięgając w sumie aż po dziesięć trofeów. W tym zestawie znalazł się ostatni Puchar Europy Mistrzów Klubowych (dzisiejsza Liga Mistrzów), którą Barcelonie zapewnił... Ronald Koeman, zdobywając gola w dogrywce w starciu z Sampdorią.ŹRÓDŁO
SportItalia
TAGI: Ronald Koeman Luis Enrique Everton FC FC Barcelona Trenerzy Hiszpania Holandia Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0246 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.