Agent Zazy: To nasz najbardziej preferowany kierunek

2 lata temu Agent Zazy: To nasz najbardziej preferowany kierunek
fot. West Ham

Antonino Zaza, ojciec i agent Simone, zdradził plany na przyszłość napastnika Juventusu.

Włoch nie mógł liczyć na regularną grę w barwach "Starej Damy", choć dał się poznać, jako doskonały joker. Przed sezonem odszedł do West Hamu, lecz nie poradził sobie w Premier League przez co "Młoty" zdecydowały się oddać go już w styczniu. Zawodnik nie zagrzeje jednak długo miejsca w Turynie i jego agent, Antonino Zaza, nieustannie poszukuje mu nowego klubu.

Do niedawna faworytem do sprowadzenia 25-latka była Valencia, transfer jednak upadł po odejściu z klubu Cesare Prandellego. Gdzie zatem zagra Zaza w drugiej części sezonu?

- Wątpię, żeby wrócił do Turynu. On z pewnością będzie kontynuował swoją karierę w innym klubie - stwierdził agent w rozmowie z "Calcio Mercato". Zawodnikiem interesuje się kilka włoskich klubów, w tym Fiorentina, która niedługo może się rozstać z Nikolą Kaliniciem. Co o tym kierunku sądzi Zaza senior?

- Oczywiście, Fiorentina byłaby najbardziej preferowanym przez nas kierunkiem. Mają bardzo dobry zespół ze świetnym trenerem. Na razie jednak nie było kontaktu, a nic mi nie wiadomo, żeby ktoś od nich rozmawiał z Juventusem.

- Genoa? Słuchajcie, nie mogę wyrażać naszych preferencji, to byłoby nieprofesjonalne. Rozmawiamy o klubie z wielkimi tradycjami, więc dlaczego Simone miałby tam nie trafić? On po prostu musi grać, nie patrzymy na to z ekonomicznego punktu widzenia. Milan? Tak, był między nami kontakt latem. Jeśli zgłosiliby się ponownie, to chciałbym znów zasiąść do rozmów. Milan to wielki klub.ŹRÓDŁO
Calcio Mercato
TAGI: Simone Zaza Juventus FC ACF Fiorentina Genoa CFC AC Milan West Ham United FC Anglia Włochy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.