Bacca zostanie sprzedany? TRZY oferty!

2 lata temu Bacca zostanie sprzedany? TRZY oferty!
fot. FIFA

Carlos Bacca może zamienić Włochy na Chiny.

Władze Milanu od dłuższego czasu zapierają się, że Kolumbijczyk nie jest na sprzedaż, lecz wkrótce mogą zostać zmuszeni do rozważenia ofert. "Tuttosport" donosi, że Carlos Bacca wzbudził spore zainteresowanie zbrojących się potęgę chińskich klubów. Aktualnie po zawodnika zgłaszają się trzy ekipy gotowe przedstawić naprawdę wysokie oferty.

Shanghai Shenhua dopiero co uczyniło Carlosa Téveza najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie, lecz "Kwiat Szanghaju" nie zwalnia tempa i już planuje kolejne wzmocnienia. Trener, Gus Poyet, chciałby wzmocnić atak właśnie piłkarzem Milanu, lecz wcześniej musiałby zwolnić miejsce dla zagranicznego zawodnika. To nie powinno być jednak problemem, ponieważ do MLS może wrócić Obafemi Martins.

Zainteresowani są także mistrzowie Chin, Guangzhou Evergrande, którzy planują stworzyć kolumbijski atak, na który składać mieliby się właśnie Bacca oraz Jackson Martínez. Będą musieli jednak przyspieszyć starania, ponieważ 30-latka w swoim Tianjin chce również Fabio Cannavaro. Priorytetem beniaminka Chinese Super League był do tej pory Nikola Kalinić z Fiorentiny, lecz ze względu na fiasko negocjacji klub ma się zwrócić teraz po zawodnika Milanu.

"Rossonerim" jak do tej pory udawało się zbyć zainteresowanie między innymi angielskich klubów, lecz wobec wysokich ofert z Chin mogą być bezradni. Jeśli na stole pojawi się satysfakcjonująca oferta, to zostanie ona rozważona.ŹRÓDŁO
Tuttosport
TAGI: Carlos Arturo Bacca Ahumada AC Milan Guangzhou Evergrande FC Shanghai Shenhua Tianjin Quanjian FC Kolumbia Chiny Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0182 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.