Zidane: Oni nigdzie nie odejdą

2 tygodnie temu Zidane: Oni nigdzie nie odejdą

Zinedine Zidane postanowił zdementować plotki transferowe dotyczące piłkarzy Realu.

Kilku piłkarzy "Królewskich" z różnych przyczyn ma zastanawiać się nad odejściem, co wywołuje wiele spekulacji transferowych. Najczęściej ze zmianą klubu łączony jest James Rodríguez, który narzeka na zbyt małą rolę w drużynie. Jego sprowadzenie rozważały między innymi Chelsea oraz Juventus, jednak Zidane wyklucza możliwość sprzedaży Kolumbijczyka.

- James jest piłkarzem Realu, ważnym piłkarzem. Dogaduję się z nim tak samo dobrze, jak z resztą zawodników. Wszyscy są istotni i będziemy kontynuować razem pracę - powiedział szkoleniowiec na konferencji prasowej.

- To trudny moment, kiedy nie grasz w finale Klubowych Mistrzostw Świata, łatwo się wtedy zezłościć. Rozumiem, że było mu trudno, ale teraz to przeszłość, musimy razem patrzeć do przodu. Rozmawialiśmy, powiedziałem, że jest naszym zawodnikiem. On chce tu być, to najlepszy klub na świecie. Ja także chcę mieć go tutaj, więc nie ma o czym mówić.

Z odejściem łączeni są również Pepe i Álvaro Morata. Defensorowi kończy się po sezonie kontrakt, a już teraz chętnie sprowadziłyby go chińskie kluby. Z kolei wychowanek "Los Blancos" nie czuje się najlepiej po powrocie do Madrytu i miał rozważać ponowną grę dla Juventusu.

- Pepe to dla nas ważny zawodnik, jest tutaj od dziesięciu lat i tworzył historię. Jeśli pytacie mnie, czy chciałbym sprzedać go teraz, to odpowiadam nie, nie jestem zainteresowany. Interesuje mnie tylko to, czego z nami dokona od teraz do samego końca.

- Morata? Te spekulacje nie są nawet blisko prawdy. Álvaro jest tutaj szczęśliwy, to jego dom i pracuje dobrze. W stu procentach jest oddany naszemu projektowi. To co mówią ludzie spoza klubu nie ma większego znaczenia. Wątpię, żeby była to prawda, ale musicie ich spytać.

ŹRÓDŁO
The Mirror
TAGI: James David Rodríguez Rubio Pepe Álvaro Borja Morata Martín Zinedine Zidane Real Madryt CF Trenerzy Kolumbia Francja Portugalia Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2016 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.