Yayi Touré zostało sześć miesięcy kontraktu. Co dalej?!

rok temu Yayi Touré zostało sześć miesięcy kontraktu. Co dalej?!
fot. Wikipedia

Pomocnik Manchesteru City zabrał głos w sprawie swojej przyszłości na "Etihad Stadium".

Po nieudanym początku sezonu, spowodowanym głównie przez konflikt pomiędzy agentem Touré a Pepem Guardiolą, zawodnik zaczął regularnie występować w podstawowym składzie "The Citizens". Dzięki temu, drużyna prowadzona przez hiszpańskiego menadżera złapała wiatru w żagle i goni liderującą w tabeli Premier League, Chelsea.

Yaya Touré wkroczył właśnie w ostatnie sześć miesięcy kontraktu z City i może rozpocząć negocjacje z innymi klubami. Pojawiały się głosy jakoby otrzymywał oferty z Chinese Super League. Jak sam powiedział - nie zamierza odchodzić w styczniowym oknie transferowym. 

- Nie zamierzam rozmawiać z innymi klubami. Teraz chcę skupić się na swojej drużynie. Walka o tytuł jeszcze się nie zakończyła. Chelsea jest na dobrej drodze do zdobycia trofeum, ale ja i moi koledzy, jesteśmy skupieni i będziemy walczyć do samego końca.

- Może w tej chwili nie gramy najlepszej piłki, ale zdobywamy punkty i nie odpuszczamy. Cały czas pracujemy nad poprawa kilku elementów w naszej grze. Musimy zwyciężać w każdym meczu - zakończył 33-latek

Iworyjczyk zagrał w dziesięciu meczach w barwach Manchesteru City w tym sezonie i zdobył trzy bramki.


ŹRÓDŁO
The Mirror
TAGI: Gnégnéri Yaya Touré Manchester City FC Anglia Wybrzeże Kości Słoniowej
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0099 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.