Jesé odmawia Romie. Chce gdzie indziej!

rok temu Jesé odmawia Romie. Chce gdzie indziej!
fot. PSG

Jesé najprawdopodobniej nie trafi do Romy. Przynajmniej na razie, bo właśnie jej odmówił.

"L'Equipe" podaje, że Hiszpan nie myśli o przeprowadzce do Włoch, mimo że wspomniany klub bardzo zainteresował się jego styczniowym wypożyczeniem. 23-latek miał być lekarstwem na brak Mohameda Salaha, wyjeżdżającego na Puchar Narodów Afryki.

Skrzydłowy latem przeniósł się z Realu Madryt do Paris Saint-Germain, ale swój pobyt we Francji może obecnie zaliczać do nieudanych. Mimo że był osobistym życzeniem Unaia Emery'ego, rzadko otrzymywał swą szansę od trenera. Potwierdzają to statystyki - zaledwie dziewięć występów w Ligue 1 i łącznie 261 minut spędzonych na boisku.

Od kilku tygodni w mediach pojawiają się spekulacje, że Jesé zimą odejdzie na wypożyczenie, gdzie odbuduje swoją formę. Ostatnio zgłosiła się po jego Roma, która wyraziła gotowość do pokrycia w całości wynagrodzenia zawodnika. Ten jednak ma inne plany.

Wychowanek "Królewskich" chciałby wrócić w rodzinne strony, czyli na Wyspy Kanaryjskie. Las Palmas zgłosiło już chęć transferu, ale problem stanowią właśnie zarobki piłkarza, których Hiszpanie nie są w stanie samodzielnie opłacać. Jesé wierzy jednak, że skoro do zamknięcia okna pozostaje jeszcze dużo czasu, to wszystkim stronom uda się osiągnąć porozumienie.ŹRÓDŁO
L'Equipe
TAGI: Jesé AS Roma Włochy Paris Saint-Germain FC Francja Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0148 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.