Jesé odmawia Romie. Chce gdzie indziej!

8 miesięcy temu Jesé odmawia Romie. Chce gdzie indziej!
fot. PSG

Jesé najprawdopodobniej nie trafi do Romy. Przynajmniej na razie, bo właśnie jej odmówił.

"L'Equipe" podaje, że Hiszpan nie myśli o przeprowadzce do Włoch, mimo że wspomniany klub bardzo zainteresował się jego styczniowym wypożyczeniem. 23-latek miał być lekarstwem na brak Mohameda Salaha, wyjeżdżającego na Puchar Narodów Afryki.

Skrzydłowy latem przeniósł się z Realu Madryt do Paris Saint-Germain, ale swój pobyt we Francji może obecnie zaliczać do nieudanych. Mimo że był osobistym życzeniem Unaia Emery'ego, rzadko otrzymywał swą szansę od trenera. Potwierdzają to statystyki - zaledwie dziewięć występów w Ligue 1 i łącznie 261 minut spędzonych na boisku.

Od kilku tygodni w mediach pojawiają się spekulacje, że Jesé zimą odejdzie na wypożyczenie, gdzie odbuduje swoją formę. Ostatnio zgłosiła się po jego Roma, która wyraziła gotowość do pokrycia w całości wynagrodzenia zawodnika. Ten jednak ma inne plany.

Wychowanek "Królewskich" chciałby wrócić w rodzinne strony, czyli na Wyspy Kanaryjskie. Las Palmas zgłosiło już chęć transferu, ale problem stanowią właśnie zarobki piłkarza, których Hiszpanie nie są w stanie samodzielnie opłacać. Jesé wierzy jednak, że skoro do zamknięcia okna pozostaje jeszcze dużo czasu, to wszystkim stronom uda się osiągnąć porozumienie.

ŹRÓDŁO
L'Equipe
TAGI: Jesé AS Roma Włochy Paris Saint-Germain FC Francja Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.007 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.