Karuzela na Old Trafford. „Anulowany” transfer tylko opóźniony!

9 miesięcy temu Karuzela na Old Trafford. „Anulowany” transfer tylko opóźniony!
fot. Wikipedia

Wydaje się, że Victor Lindelöf jednak przeniesie się do Manchesteru United, mimo informacji pojawiających się w ostatnich dniach.

W połowie grudnia pojawiły się doniesienia, że "Czerwone Diabły" ustaliły z Benfiką szczegóły transferu wspomnianego zawodnika. Wraz z 1 stycznia miało nawet nastąpić potwierdzenie transakcji.

Jeszcze przed rozpoczęciem okna zaczęły jednak dobiegać sygnały, że Jose Mourinho zweryfikował swe plany i zrezygnował ze Szweda. Powodem miał być Phil Jones, który w ostatnim czasie imponuje formą.

"Manchester Evening News" podaje dziś, że klub z Old Trafford wbrew pogłoskom nie anulował całej operacji i Lindelöf - chociaż ostatnio łączony z innymi klubami - dołączy do United. 

W wyjaśnieniu całego zamieszania podano, że po prostu nastąpiło opóźnienie procesu załatwiania wszelkich formalności, spowodowane zawiłą biurokracją. Możliwe zatem, że prawdziwa okazała się wcześniejsza 
teza o walce Västerås SK (pierwszego klubu 22-latka) z Benfiką o część pieniędzy z transferu defensora do Anglii - WIĘCEJ.
TAGI: Victor Jörgen Nilsson-Lindelöf Manchester United FC Anglia Szwecja Benfica Lizbona Portugalia
KOMENTARZE (
0
)
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.004 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.