Lewandowski mógł zostać najlepiej zarabiającym piłkarzem świata!

rok temu Lewandowski mógł zostać najlepiej zarabiającym piłkarzem świata!
fot. FotoPyk

Robert Lewandowski miał propozycje ze strony chińskich klubów - przyznał w rozmowie ze "Sportowe Fakty WP.pl" jego agent Cezary Kucharski.

Kilkanaście dni temu do Azji przeniósł się Carlos Tevez, który zapewnił sobie roczne zarobki sięgające nawet 38 milionów euro. Chociaż to suma niewyobrażalna, mogłaby zostać szybko skreślona z listy rekordów, gdyby reprezentant Polski był zainteresowany grą na Dalekim Wschodzie.

Wspomniany Kucharski oświadczył bowiem, że otrzymał telefon od agenta zajmującego się sprowadzaniem zawodników do Chin właśnie w sprawie napastnika Bayernu. Nie była to konkretna propozycja, a bardziej sondowanie szans na transfer i uświadomienie, na jakie warunki mógłby liczyć 28-latek.

44-letni były piłkarz zapewnia, że choć to czysto hipotetyczne rozważania - gdyż Lewandowski nie bierze pod uwagę opuszczania Europy w tym momencie kariery - miałby szansę na zapisanie się w historii. Zdaniem Kucharskiego, kapitan kadry narodowej kosztowałby Azjatów nawet 200-250 milionów euro. Sam natomiast mógłby liczyć na pensję wyższą od Teveza, rzędu 40 milionów euro.
ŹRÓDŁO
Sportowe Fakty WP.pl
TAGI: Robert Lewandowski Polska Bayern Monachium Niemcy Chiny
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.005 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.