Milionowa tygodniówka dla Dele Allego!

rok temu Milionowa tygodniówka dla Dele Allego!
fot. FotoPyk

Dele Alli znalazł się na celowniku klubów z Chin.

Wiadomo, że chińskie kluby są w stanie zaoferować piłkarzom gigantyczne pieniądze. Niedawno najlepiej zarabiającym zawodnikiem na świecie został Carlos Tévez, który będzie zgarniał 37 milionów euro rocznie w Shanghai Shenhua. Chińczycy byli też skłonni zaoferować 150 milionów Cristiano Ronaldo


Teraz mieli z kolei zagiąć parol na Dele Allego i według „ESPN” kilka tamtejszych klubów jest w stanie zaproponować mu tygodniówkę na poziomie miliona dolarów, a więc 809 tysięcy funtów. Oczywiście nie wydaje się, żeby 20-letni gwiazdor Tottenhamu był w jakimkolwiek stopniu zainteresowany przenosinami do Państwa Środka.

Młody Anglik od początku rozgrywek imponuje formą i już wyrównał swój strzelecki rekord z zeszłego sezonu, który też był przecież dla niego wyśmienity. W sumie w 19 dotychczasowych spotkaniach zdobył 10 bramek i zanotował dwie asysty.


Jak powiedział ostatnio szkoleniowiec „Kogutów”, Mauricio Pochettino, jego podopieczny już teraz jest wart przynajmniej 50 milionów funtów. - Dlaczego miałoby być inaczej? On pokazuje wielką jakość. Taki talent w wieku 20 lat ciężko znaleźć w całej Europie.

- Nie ma wątpliwości, że on jest i przez najbliższe 10, 12 lat będzie jednym z najlepszych angielskich piłkarzy - przyznał Argentyńczyk.ŹRÓDŁO
ESPN
TAGI: Anglia Chiny Tottenham Hotspur FC Bamidele Jermaine Alli
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0072 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.