Kondogbia na wylocie z Interu. Jest wycena i następca!

rok temu Kondogbia na wylocie z Interu. Jest wycena i następca!
fot. Inter Mediolan

Dni Geoffreya Kondogbii w Interze mają być już policzone.

Francuz trafił na San Siro z Monaco w 2015 roku, jednak nie do końca spełnił pokładane w nim oczekiwania. Biorąc pod uwagę problemy z Finansowym Fair Play oraz chęcią wzmocnienia drużyny, władze "Nerazzurrich" rozważają sprzedaż kilku zawodników i jednym z nich jest właśnie 23-latek. W przyszłym tygodniu ma się odbyć spotkanie kierownictwa klubu z przedstawicielami piłkarza, na którym zostaną oni poinformowani, że wychowanek Lens znalazł się na liście transferowej.

Kondogbia nie powinien mieć większych problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy. Jego usługami zainteresowane są między innymi Chelsea, Liverpool, Marsylia oraz kluby z Chin. Chętni na jego sprowadzenia będą musieli liczyć się ze sporym wydatkiem - Inter żąda za pomocnika co najmniej 30 milionów euro.

"Calcio Mercato" podaje również, kto miałby zastąpić Francuza. "Beneamata" od dłuższego czasu interesuje się graczem Wolfsburga, Luizem Gustavo. Działacze z San Siro liczą, że Kondogbia szybko zwolni miejsce dla Brazylijczyka, ponieważ konkurentem w walce o piłkarza "Wilków" jest Juventus, który także poszukuje wzmocnień w środku pola.

Przyszły tydzień będzie bardzo pracowity dla działaczy Interu. Oprócz próby sprzedaży Kondogbii, "Nerazzurri" zamierzają dopiąć transfer Roberto Gagliardiniego z Atalanty.ŹRÓDŁO
Calcio Mercato
TAGI: Geoffrey Kondogbia Luiz Gustavo Inter Mediolan VfL Wolfsburg Francja Brazylia Niemcy Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0166 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.