Agent zabrał głos w sprawie odejścia Chicharito

2 tygodnie temu Agent zabrał głos w sprawie odejścia Chicharito
fot. Bayer 04 Leverkusen

Agent Javiera Hernándeza zdementował doniesienia niemieckich mediów dotyczące transferu jego podopiecznego.

O odejściu Meksykanina z Bayeru pisał m.in. „Bild”. Zgodnie z jego informacjami, działacze Bayeru nie są zadowoleni z formy 28-latka. W tym sezonie zdobył on do tej pory pięć bramek i zanotował jedną asystę w Bundeslidze. To zdecydowanie gorsze statystyki niż te z poprzednich rozgrywek, które zakończył z 17 trafieniami. Niemcy mają mieć również pretensje o jego zbyt egoistyczne zachowanie.


- Po pierwsze, sugerowanie, że Javier ma złe stosunki ze swoimi kolegami z drużyny jest wielkim kłamstwem. Po drugie, prawdą nie jest również to, że klub pozwoli mu odejść za 25 milionów euro - przyznał Eduardo Hernández.

- Wszystko sprowadza się do odpowiedzi, jaką klub przekazał mojej osobie, a mianowicie, że Javier nie jest na sprzedaż. To były złe informacje, przekazane w niedobrych intencjach. Niszczą tylko jego wizerunek, bo Javier ani myśli o opuszczeniu Leverkusen.


- Kluby z różnych lig oczywiście pytają mnie o niego. Odpowiedź cały czas jest jednak taka sama: nie mogę rozmawiać o jego przyszłości bez uzgodnienia tego z jego obecnym klubem, który jasno stwierdził, że nie chce się go pozbywać - powiedział menedżer.  

ŹRÓDŁO
La Aficion
TAGI: Niemcy Meksyk Javier Hernández Balcázar Bayer 04 Leverkusen
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2016 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.