Już wiemy, co stało za szalonym strojem Aubameyanga na gali CAF

rok temu Już wiemy, co stało za szalonym strojem Aubameyanga na gali CAF

Riyad Mahrez został wybrany Afrykańskim Piłkarzem Roku 2016. Podczas gali, na której wręczono mu nagrodę, brylował jednak Pierre-Emerick Aubameyang.

Gwiazdor Borussii Dortmund zaskoczył wszystkich przybyłych na ceremonię organizowaną przez CAF ekstrawaganckim ubiorem, na który złożyły się pomarańczowa koszulka i czapeczka z daszkiem. Przy Mahrezie i Sadio Mané, którzy wybrali na ten wieczór niemal perfekcyjnie skrojone garnitury, wyglądał jak młodszy brat.


Reprezentantowi Gabonu mocno się od niektórych oberwało, ale jak się okazuje, jego szalona kreacja była wynikiem zwykłego pecha. 

„Ten moment, kiedy przybywasz na ceremonię przyznania nagrody dla najlepszego piłkarza Afryki i gubisz swój bagaż. Oto strój na dzisiejszy wieczór. Dziękuję Lufthansa” - napisał na swoim Instagramie Aubameyang, dodając zdjęcie we wspomnianej koszulce. 

Aubameyang Mahrez ManeAubameyang zajął w plebiscycie drugie miejsce, gromadząc w sumie 313 głosów. Mahrez, o którego wygranej przesądziło najprawdopodobniej mistrzostwo Anglii zdobyte z Leicester City, uzbierał 361 punktów. Mané zajął trzecie miejsce.  ŹRÓDŁO
Instagram
TAGI: Pierre-Emerick Aubameyang Gabor Straka Niemcy Borussia Dortmund Riyad Mahrez Sadio Mané
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0042 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.