Oficjalnie: Valencia w coraz większym chaosie. Po trenerze do dymisji podał się dyrektor sportowy!

2 tygodnie temu Oficjalnie: Valencia w coraz większym chaosie. Po trenerze do dymisji podał się dyrektor sportowy!
fot. Valencia CF

Jesús García Pitarch nie będzie już dyrektorem sportowym Valencii. Hiszpan zrezygnował ze sprawowania tej funkcji.

Popularne „Nietoperze” już od dłuższego czasu spisują się dużo poniżej oczekiwań. W trwających rozgrywkach hiszpański klub zgromadził na swoim koncie zaledwie dwanaście punktów w piętnastu rozegranych spotkaniach i plasuje się tuż nad strefą spadkową.

Słaba forma drużyny oraz konflikt z władzami Valencii doprowadził do tego, że z zespołem pożegnał się jego dotychczasowy szkoleniowiec - Cesare Prandelli. Włoch nie potrafił dojść do porozumienia z właścicielami klubu w kwestii zimowych wzmocnień ekipy z Estadio Mestalla.

Teraz w ślady doświadczonego trenera podążył Jesús García Pitarch, który sprawował w klubie funkcję dyrektora sportowego.

O tym człowieku w ostatnim czasie bardzo ostro wypowiedział się Paco Roig, były prezes „Nietoperzy”. - Pan Jesús García Pitarch musi odejść, bo spieprzył ten zespół. On cały czas mówi tylko głupie rzeczy, a do klubu sprowadził gównianych piłkarzy. Jestem wkurzony tymi jego wszystkimi kłamstwami - powiedział działacz.

Jego słowa szybko zostały obrócone w czyny. 53-latka nie ma już w drużynie, a jego obowiązki tymczasowo przejmie José Ramón Alesanco, dyrektor akademii Valencii, który będzie odpowiedzialny za doprowadzenie do finalizacji rozmów rozpoczętych przez jego poprzednika we współpracy z Voro Gonzálezem, obecnym szkoleniowcem hiszpańskiej drużyny.

Kryzys w klubie z Estadio Mestalla narasta z każdym dniem. Kibice mają już dość singapurskich właścicieli i coraz głośniej domagają się ich odejścia z Valencii.

ŹRÓDŁO
Valencia CF
TAGI: Valencia CF Jesús García Pitarch Oficjalnie Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2016 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.