Evra poza kadrą Juventusu. Rozważa DWIE opcje!

rok temu Evra poza kadrą Juventusu. Rozważa DWIE opcje!
fot. FotoPyk

Patrice Evra dostał czas na spokojne przemyślenie swojej przyszłości.

35-latek ustąpił w trwających rozgrywkach miejsca Alexowi Sandro, dlatego poważnie rozważa zmianę otoczenia. Pod uwagę na ten moment brane są dwie opcje - powrót do Manchesteru United lub transfer do Valencii. Piłkarz nie znalazł się na liście powołanych na mecz z Bolonią. Massimiliano Allegri nie chce komentować sprawy, lecz transfer jest już niemal przesądzony.

Preferowaną opcją przez Francuza jest przejście do „Czerwonych Diabłów”. Evra nigdy nie ukrywał swojej sympatii do klubu z Old Trafford i z chęcią zakończyłby tam karierę. Jedyną wątpliwością doświadczonego piłkarza jest to, czy United rzeczywiście go potrzebuje. Jeśli jednak Anglicy nie zdecydują się sprowadzić urodzonego w Senegalu gracza, to ten przeniesie się do Valencii, która zdążyła już ustalić warunki transferu z Juventusem.

Władze „Bianconerich” rozumieją sytuację Evry, dlatego nie zatwierdziły jeszcze transferu do „Nietoperzy”, dając mu czas na oczekiwanie na decyzję United. W tym czasie „Juve” szuka odpowiedniego zastępstwa. Alexa Sandro w razie potrzeby mogą zastąpić Chiellini i Asamoah, jest też Federico Mattiello. Poza tym, na radarze mistrzów Włoch znalazło się kilku zawodników, w tym między innymi Mattia De Sciglio.ŹRÓDŁO
Calcio Mercato
TAGI: Patrice Evra Juventus FC Manchester United FC Valencia CF Francja Hiszpania Anglia Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0213 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.