Transfer juniora kluczem do sprowadzenia Verrattiego?

rok temu Transfer juniora kluczem do sprowadzenia Verrattiego?
fot. Paris Saint-Germain FC

Juventus może mieć szczególnego asa w rękawie przy negocjacjach w sprawie Marco Verrattiego.

Włoch nie od dziś wzbudza zainteresowanie największych klubów z całej Europy. Zawodnik jest związany z Paris Saint-Germain do 2021 roku, lecz zaczyna powoli odczuwać znużenie francuską piłką i może rozważyć napływające oferty. Już latem oficjalne oferty zamierzają złożyć Bayern, Chelsea, Inter oraz Juventus. To właśnie ci ostatni mają być na ten moment faworytami, lecz nie ze względów finansowych.

„Bianconeri” zapewnili sobie usługi zawodnika Ascoli, Riccardo Orsoliniego. Transfer sam w sobie nie ma nic wspólnego z Verrattim, z wyjątkiem jednego szczegółu - agentem 19-latka jest Donato Di Campli, ta sama osoba, która zajmuje się interesami pomocnika PSG. Rozmowy w sprawie skrzydłowego znacznie zbliżyły władze klubu do agenta, a dobre stosunki obu stron mogą doprowadzić do ułatwienia rozmów.

Jeśli Verratti ma opuścić Paryż, to mistrzowie Francji muszą otrzymać ofertę w wysokości 80 milionów euro. Juventus przed sezonem udowodnił, że takie kwoty nie stanowią już dla niego problemu, więc z pewnością spróbuje swoich sił w walce o gwiazdę PSG.ŹRÓDŁO
Calcio Mercato
TAGI: Marco Verratti Riccardo Orsolini Juventus FC Paris Saint-Germain FC Francja Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0147 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.