N'Zonzi o zainteresowaniu jednego z klubów: To dla mnie zaszczyt!

12 miesięcy temu N'Zonzi o zainteresowaniu jednego z klubów: To dla mnie zaszczyt!

Steven N'Zonzi wypowiedział się na temat zainteresowania jego osobą europejskich gigantów.

Pomocnik Sevilli znajduje się na celowniku kilku czołowych drużyn ze Starego Kontynentu. Wśród nich są m.in. BarcelonaChelsea, Manchester City i Juventus, który - według „L'Equipe” - ostatnio jest najbardziej zdeterminowany, żeby zaproponować za niego 30 milionów euro i aktywować klauzulę w jego umowie. 


Jak przyznał N'Zonzi w rozmowie z „Four Four Two”, szczególnie schlebia mu zainteresowanie ze strony giganta z Hiszpanii.


- Zainteresowanie ze strony Barcelony to dla mnie zaszczyt. W tej chwili nie ma jednak żadnych konkretów, to tylko spekulacje. Zainteresowanie wykazują też kluby z Premier League. Obserwowanie mnie przez taką liczbę drużyn oznacza, że chyba nieźle się spisuję. Chcę jednak potwierdzić, że jestem szczęśliwy w Sevilli - powiedział N'Zonzi. 

Kontrakt 28-latka z klubem z Andaluzji jest ważny do 30 czerwca 2019 roku. Jakiś czas temu Francuz odrzucił propozycję nowej umowy. 


W tym sezonie N'Zonzi rozegrał 15 spotkań w La Liga. Strzelił w nich dwa gole i zanotował asystę. Do tego nie opuścił ani minuty w fazie grupowej Ligi Mistrzów, co ukoronował trafieniem z Dinamem Zagrzeb.

ŹRÓDŁO
Four Four Two
TAGI: Hiszpania Steven N'Kemboanza Mike Christopher N'Zonzi Sevilla FC FC Barcelona Francja
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.