Transfer Rakiticia?!

rok temu Transfer Rakiticia?!
fot. FotoPyk

Jak informuje „Jutarnji List”, Ivan Rakitić może lada moment przenieść się do Manchesteru City.

O odejściu Chorwata z Barcelony spekuluje się od dłuższego czasu. 28-latek ma w Katalonii coraz większe problemy z graniem. Od początku sezonu spędził na murawach La Liga raptem 864 minuty, w czasie których strzelił dwa gole i zanotował asystę.

Pomocnik ma znajdować się w niezbyt dobrych relacjach z Luisem Enrique, który coraz mniej ceni jego umiejętności. Rakitić po raz ostatni wszedł na boisko w lidze hiszpańskiej na początku grudnia. Na niedzielne spotkanie z Villarrealem nie został nawet powołany do kadry meczowej. Jak podkreśla „Mundo Deportivo”, nie było to spowodowane żadnym urazem.

Do tej pory Chorwata najmocniej łączono z Juventusem, który chciał sprowadzić go już latem. „Stara Dama” nie straciła zainteresowania jego osobą, ale przenosiny do Włoch byłyby bardziej możliwe w następnym okienku transferowym.

Zdaniem dziennikarzy „Jutarnji List”, do takiego ruchu nie dojdzie i Rakitić przeniesie się do City. 28-latek ma być bardzo bliski porozumienia z angielskim klubem. Na jego sprowadzeniu szczególnie zależy Pepowi Guardioli.

Agent Rakiticia zaprzeczył doniesieniom chorwackich dziennikarzy, twierdząc, że jego podopieczny na pewno pozostanie w Barcelonie. Trzeba jednak dodać, że „Jutarnji List” zwykle ma bardzo dobre informacje na temat piłkarzy „Vatreni”ŹRÓDŁO
Jutarnji List
TAGI: Anglia Hiszpania Manchester City FC FC Barcelona Ivan Rakitić Chorwacja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0144 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.