Trzeci ZIMOWY HIT TRANSFEROWY Wolfsburga!

rok temu Trzeci ZIMOWY HIT TRANSFEROWY Wolfsburga!

Paul-Georges Ntep zostanie piłkarzem Wolfsburga.

"Wilki" mimo ograniczeń finansowych nałożonych przez głównego sponsora - Volkswagen - dokonują zimowej ofensywy transferowej. Po sprowadzeniu Riechedly'ego Bazoera (WIĘCEJ) i Yunusa Malliego (WIĘCEJ) sfinalizowano transakcję z udziałem wspomnianego wyżej Francuza. Dodatkowo zespół wzmocnił też Victor Osimhen (WIĘCEJ), którego przenosiny uzgodniono latem. 

Niemiecki klub nie potwierdził jeszcze oficjalnie zakupu Ntepa, aczkolwiek zrobił to dyrektor sportowy Olaf Rebbe. Według mediów, Rennes otrzyma za swojego kluczowego zawodnika osiem i pół miliona euro.

24-latek to piłkarz najlepiej czujący się w roli lewoskrzydłowego, chociaż z powodzeniem może również występować po drugiej stronie ataku. Oznacza to większą konkurencję dla Jakuba Błaszczykowskiego, który co prawda częściej wystawiany jest jako prawy obrońca.

Dwukrotny reprezentant "Trójkolorowych" w obecnym sezonie Ligue 1 wystąpił w 15 meczach. Zdobył dwa gole, przy pięciu asystował. Oficjalnego komunikatu w sprawie jego transferu należy spodziewać się jutro, bowiem wychowanek Auxerre dołączył już do zgrupowania swojego nowego zespołu, odbywającego się w La Mandze.ŹRÓDŁO
Bild, L'Equipe
TAGI: Paul-Georges Ntep de Madiba VfL Wolfsburg Niemcy Francja Stade Rennais FC Francja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0169 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.