Oficjalnie: Czwarte zimowe wzmocnienie Wolfsburga

rok temu Oficjalnie: Czwarte zimowe wzmocnienie Wolfsburga

Paul-Georges Ntep został piłkarzem Wolfsburga.

"Wilki" mimo ograniczeń finansowych nałożonych przez głównego sponsora - Volkswagen - dokonują zimowej ofensywy transferowej. Po sprowadzeniu Riechedly'ego Bazoera (WIĘCEJ) i Yunusa Malliego (WIĘCEJ) sfinalizowano transakcję z udziałem wspomnianego wyżej Francuza. Dodatkowo zespół wzmocnił też Victor Osimhen (WIĘCEJ), którego przenosiny uzgodniono latem.

24-latek pozytywnie przeszedł testy medyczne i parafował umowę wiążącą go z niemieckim klubem do 30 czerwca 2021. Kwota odstępnego nie została podana do wiadomości publicznej, chociaż najprawdopodobniej zamknie się w ośmiu milionach euro. To niewiele, biorąc pod uwagę, że Rennes sprzedało jednego ze swych kluczowych zawodników.

Dwukrotny reprezentant "Trójkolorowych" już wczoraj zameldował się na zgrupowaniu nowego zespołu w La Mandze. Przeprowadzka do Wolfsburga oznacza dla niego pierwszy zespół w karierze poza Francją.

Ntep najlepiej czuje się w roli lewoskrzydłowego, chociaż bywa także wystawiany po drugiej stronie boiska. Wzrasta więc konkurencja dla Jakuba Błaszczykowskiego, który co prawda częściej gra na pozycji prawego obrońcy. Z drugiej strony, transfer wychowanka Auxerre daje większe szanse na grę Kamilowi Grosickiemu w barwach Rennes.ŹRÓDŁO
Wolfsburg
TAGI: Paul-Georges Ntep de Madiba Oficjalnie VfL Wolfsburg Stade Rennais FC Niemcy Francja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0158 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.