„Dybala? Nie rozważaliśmy tego nawet przez sekundę”

12 miesięcy temu „Dybala? Nie rozważaliśmy tego nawet przez sekundę”
fot. Juventus FC

Dyrektor wykonawczy Juventusu, Giuseppe Marotta, wypowiedział się na temat sytuacji Paulo Dybali.

W ostatnim czasie Argentyńczyk był często łączony z transferem do Realu Madryt. „Królewscy” chcieli przeznaczyć na napastnika Juventusu naprawdę spore pieniądze, lecz na ten moment nie zapowiada się, by byli w stanie wyciągnąć go z Turynu. Marotta zapewnia, że do tej pory nie było żadnego kontaktu w sprawie 23-latka, a co więcej, „Stara Dama” ma poważne plany wobec zawodnika.

- Florentino Pérez nie dzwonił do mnie w sprawie Dybali. On wciąż ma trzy i pół roku do końca kontraktu, negocjujemy z nim i jego otoczeniem w sprawie podwyższenia aspektu finansowego umowy - stwierdził dyrektor w rozmowie z „Premium Sport”.

„Bianconeri” już przed sezonem otrzymali ofertę opiewającą na 90 milionów euro, którą złożyła FC Barcelona. Teraz podobną propozycję zamierzał przedstawić Real widzący w Dybali idealne wzmocnienie na przyszłość. Czy istnieje zatem szansa, by hiszpańscy giganci pozyskali Argentyńczyka?

- Nie rozważaliśmy jego sprzedaży nawet przez sekundę, ponieważ Juventus w tej chwili jest jednym z największych klubów na świecie. Dybala jest naszą teraźniejszością i przyszłością - mówi stanowczo Marotta.

ŹRÓDŁO
Premium Sport
TAGI: Paulo Bruno Dybala Juventus FC Real Madryt CF Giuseppe Marotta Argentyna Hiszpania Włochy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.