„Dybala? Nie rozważaliśmy tego nawet przez sekundę”

rok temu „Dybala? Nie rozważaliśmy tego nawet przez sekundę”
fot. Juventus FC

Dyrektor wykonawczy Juventusu, Giuseppe Marotta, wypowiedział się na temat sytuacji Paulo Dybali.

W ostatnim czasie Argentyńczyk był często łączony z transferem do Realu Madryt. „Królewscy” chcieli przeznaczyć na napastnika Juventusu naprawdę spore pieniądze, lecz na ten moment nie zapowiada się, by byli w stanie wyciągnąć go z Turynu. Marotta zapewnia, że do tej pory nie było żadnego kontaktu w sprawie 23-latka, a co więcej, „Stara Dama” ma poważne plany wobec zawodnika.

- Florentino Pérez nie dzwonił do mnie w sprawie Dybali. On wciąż ma trzy i pół roku do końca kontraktu, negocjujemy z nim i jego otoczeniem w sprawie podwyższenia aspektu finansowego umowy - stwierdził dyrektor w rozmowie z „Premium Sport”.

„Bianconeri” już przed sezonem otrzymali ofertę opiewającą na 90 milionów euro, którą złożyła FC Barcelona. Teraz podobną propozycję zamierzał przedstawić Real widzący w Dybali idealne wzmocnienie na przyszłość. Czy istnieje zatem szansa, by hiszpańscy giganci pozyskali Argentyńczyka?

- Nie rozważaliśmy jego sprzedaży nawet przez sekundę, ponieważ Juventus w tej chwili jest jednym z największych klubów na świecie. Dybala jest naszą teraźniejszością i przyszłością - mówi stanowczo Marotta.ŹRÓDŁO
Premium Sport
TAGI: Paulo Bruno Dybala Juventus FC Real Madryt CF Giuseppe Marotta Argentyna Hiszpania Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0055 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.