Zaginął piłkarz. Z klubem skontaktował się... na Facebooku

rok temu Zaginął piłkarz. Z klubem skontaktował się... na Facebooku
fot. Pixabay

Albański klub FK Kukësi postanowił skontaktować się przez Facebooka z jednym ze swoich piłkarzy, który nagle... zniknął.

Sprawa dotyczy Felipe Moreiry. 28-letni brazylijski napastnik trafił do Albanii latem 2015 roku z Horizonte Futebol Clube. Poprzedni sezon zakończył z golem na koncie. W tym - ani razu nie trafił do siatki. Wszystko wskazuje na to, że nieco inaczej wyobrażał on sobie współpracę z albańskim klubem.

Pewnego dnia Brazylijczyk bowiem po prostu zniknął, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. Zdziwieni albo i nie (co się zaraz okaże) takim ruchem Albańczycy zdecydowali postawić sprawę jasno i poinformowali o wszystkim w mediach społecznościowych.

„Panie Moreira. Zawiadamiamy, że opuścił pan klub bez pozwolenia i uprzedniego powiadomienia. Nie przebywa pan na obozie przygotowawczym, który 5 stycznia rozpoczął się w tureckiej Antalyi. Jeśli do 18 stycznia nie pojawi się pan w naszym klubie, rozważymy jednostronne rozwiązanie naszej umowy” - napisali na Facebooku.

Najciekawsze jest to, że pod wpisem swój komentarz zamieścił sam piłkarz. Zgodnie z jego treścią, zdecydował się on opuścić dotychczasowy klub z powodu finansowych zaległości.

„Haha. Wrócę normalnie do pracy, jeśli moje wynagrodzenie zostanie wypłacone. Klub, federacja i FIFA zostały już o wszystkim poinformowane przez mojego prawnika. Dziękuje wszystkim albańskim kibicom i przyjaciołom, bo zawsze byli dla mnie dobrzy” - napisał zawodnik.

Kukësi zakończyło poprzednie rozgrywki na trzecim miejscu w tabeli albańskiej ekstraklasy. Wcześniej trzy razy z rzędu sięgało po wicemistrzostwo.ŹRÓDŁO
AS
TAGI: Albania Brazylia FK Kukësi Felipe Moreira
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.021 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.