Korona Kielce: SIEDMIU zawodników na liście transferowej

2 lata temu Korona Kielce: SIEDMIU zawodników na liście transferowej
fot. Aleksandra Sieczka

Korona Kielce ogłosiła listę transferową, na której znalazło się siedmiu zawodników pierwszego zespołu. Do zmian doszło także w sztabie szkoleniowym trenera Macieja Bartoszka.

W gronie siedmiu piłkarzy, którzy mogą zimą pożegnać się z Koroną, znalazło się trzech młodych graczy udostępnionych na wypożyczenia - Krystian Miś, Michał Wrześniewski oraz Michał Mokrzycki. Cła trójka nie ma większych szans na regularną grę w Ekstraklasie.

Z kolei Dimitrij Wierchowcow, Ken Kallaste, Charlie Trafford i Maciej Gostomski dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Przed sezonem największe nadzieje wiązano szczególnie z Wierchowcowem i Gostomskim. Białorusin wystąpił w sześciu ligowych spotkań jednak, mimo dużego doświadczenia międzynarodowego, nie potrafił wywalczyć sobie miejsca w składzie "Złoto-Krwistych". Zawodził również Maciej Gostomski, który ostatecznie przegrał walkę o miejsce między słupkami ze Zbigniewem Małkowskim i Michalem Peskoviciem.

Wcześniej kielecki klub opuścili Łukasz Sekulski oraz wspomniany wyżej Małkowski.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami do zmian doszło również w sztabie szkoleniowym kieleckiego klubu. Nowymi asystentami trenera Bartoszka zostali Kamil Kuzera oraz Piotr Tworek. Z tymi funkcjami pożegnali się z kolei Sławomir Grzesik oraz Jarosław Kubicki.ŹRÓDŁO
Korona Kielce
TAGI: Ekstraklasa Korona Kielce Polska Maciej Gostomski Dmitrij Wierchowcow Ken Kallaste Charlie Trafford Estonia Białoruś Kanada
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.