Jesé do Premier League?!

rok temu Jesé do Premier League?!
fot. PSG

Napastnik Paris Saint-Germain Jesé uparł się na transfer do Las Palmas, jednak wyspiarze mogą mieć problem ze spełnieniem wymagań finansowych, więc zgłaszają się kolejne zainteresowane kluby. Tym razem Middlesbrough.

Hiszpański napastnik odrzucił już propozycję z Romy, gdyż nie chce przeprowadzać się do Italii i woli wspomniane Las Palmas. Za to pojawiła się druga oferta powrotu do ojczyzny ze znajdującej się w organizacyjnym i sportowym chaosie Valencii.

Wszystkie zainteresowane kluby może pogodzić jednak Middlesbrough prowadzone przez  znakomicie znającego zawodnika Aitora Karankę, asystenta w Realu Madryt w latach 2010-2013 i wcześniej trenera juniorskiej kadry Hiszpanii.

Zajmujące szesnastą pozycję w tabeli Premier League Boro poszukuje zawodników, którzy mogą przyczynić się do utrzymania drużyny na najwyższym poziomie rozgrywkowym. U Karanki Jesé spotkałby się z innymi rodakami – Antonio Barragánem, Danielem Ayalą, Adamą Traoré i Álvaro Negredo.

23-letni Jesé przeniósł się do PSG latem 2016 roku za 25 milionów euro z Realu Madryt, jednak nie potrafi zaistnieć w drużynie mistrza Francji. W tym sezonie zagrał w 14 meczach, głównie wchodząc z ławki rezerwowych, i strzelił zaledwie dwie bramki. Przeprowadzka, czasowa lub definitywna, miałaby mu pozwolić na odbudowę formy.


ŹRÓDŁO
Le Parisien
TAGI: Jesé Paris Saint-Germain FC Valencia CF Francja Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0157 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.