Oficjalnie: Brammal w Arsenalu

rok temu Oficjalnie: Brammal w Arsenalu

Cohen Brammal został nowym zawodnikiem Arsenalu.

20-latek przeszedł z Hednesford Town (Northern League Premier Division). Według nieoficjalnych informacji jego umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2019 roku, a kwota transferowa to 40 tysięcy funtów.

Tym samym lewy obrońca (ewentualnie lewoskrzydłowy) awansuje z siódmego poziomu rozgrywkowego do klubu Premier League, w którym jednak karierę zacznie w zespole U-23.

Brammal przebił się do „Kanonierów” dzięki udanym testom sportowych, na które został zaproszony po dobrym występie w meczu Hednesford z Sheffield Wednesday.

„Brammal nie rozważał piłki jako swojego priorytetu, ale wciąż grał dla lokalnych klubów na wysokim poziomie – takich jak Kidsgrove Athletic, Alsager Town, Nantwich Town, Market Drayton. Głównie podczas pobytu w Newcastle Town dał się poznać jako duży talent w lokalnym futbolu.(...)Cohen nie tylko strzelił kandydata na gola sezonu przeciwko Belper, ale też wzbudził spore zainteresowanie w mediach społecznościowych asystą „raboną” na początku września. Wraz z poprawą formy Cohena jego pewność siebie wzrosła i wiele profesjonalnych klubów zaczęło bywać w Hednesford, by ujrzeć jego nieoszlifowany talent” - tak charakteryzowała go oficjalna strona Hednesford, do którego dołączył w maju 2016 roku.

Brammala zdążył nawet pochwalić sam Arsene Wenger, porównując młodego zawodnika do Ashleya Cole'a.


ŹRÓDŁO
Arsenal FC
TAGI: Oficjalnie Cohen Brammal Arsenal FC Hednesford Town Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0059 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.