70 milionów za Lacazette'a!

rok temu 70 milionów za Lacazette'a!

Jak zdradził prezydent Lyonu, Jean-Michel Aulas, do klubu wpłynęła oferta rzędu 70 milionów euro za Alexandre'a Lacazette'a.

25-latek od pewnego czasu jest jednym z najbardziej pożądanych napastników na rynku. Do Lyonu w zasadzie cały czas trafiają mniej lub bardziej konkretne zapytania.

- Prawdą jest, że oferty, które otrzymujemy za niego wahają się między 40 milionami euro, które w zeszłym roku zaproponował West Ham, do 70 milionów. Nie zmienia to jednak faktu, że Alexandre cały czas jest dla nas niezbędny. Podobnie zresztą jak Nabil Fekir, Corentin Tolisso czy reszta naszych zawodników, którymi interesują się inne kluby. W sumie mamy na stole sześć, siedem propozycji dla naszych najlepszych graczy - przyznał Aulas.

- Póki co, skupiamy się jednak wyłącznie na tym, żeby jak najlepiej zaprezentować się w tym sezonie Ligue 1 i zajść jak najdalej w Lidze Europy. To może być dla nas szansa - stwierdził działacz, potwierdzając, że w sprawie Tolisso z Lyonem kontaktował się Juventus:

- Faktycznie tak było, ale zimą nic się nie wydarzy. Nie mamy też żadnych zobowiązań w tej kwestii na lato.

Jeśli chodzi o samego Lacazette'a, Aulas nie zdradził, jaki klub oferuje za niego 70 milionów. Znamy za to stanowisko francuskiego snajpera w sprawie potencjalnego opuszczenia „OL”.

- Poprzedniego lata otrzymałem kilka bardzo atrakcyjnych ofert, ale prezydent odmówił ze względu na dobro klubu. Rozumiem to. W przyszłości decyzja może być jednak inna. Jestem szczęśliwy w Lyonie, ale zobaczymy, co wydarzy się w najbliższych miesiącach - mówił niedawno.

25-latek, o którego latem zabiegał m.in. Arsenal, strzelił w tym sezonie 13 goli w 14 spotkaniach Ligue 1.ŹRÓDŁO
RMC
TAGI: Olympique Lyon Francja Alexandre Lacazette Nabil Fekir Corentin Tolisso
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0136 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.